Medicinální houby proti rýmě a onemocněním dýchacích cest

Medicinální houby proti rýmě a onemocněním dýchacích cest

Trápí vás respirační onemocnění, jako jsou zápaly plic, záněty průdušek, nosní sliznice, nosohltanu, mandlí nebo časté rýmy? V chladných měsících bývají infekce horních i dolních dýchacích cest velmi časté. Jak u dětí, tak u dospělých. Co s tím?

Než abyste užívali jeden Paralen za druhým, zkuste medicinální houby. Pomohou vám posílit imunitu i urychlit léčbu již propuklého onemocnění.

Medicinální houby versus respirační onemocnění

Léčivé houby jsou jako kouzelné elixíry života. Po staletí pomáhají ochraňovat organismus před negativními vlivy prostředí, dědičnými vlivy či nezdravým životním stylem. V období plném různých virových i bakteriálních infekcí jistě uvítáte i jejich schopnost vás rychle vrátit na nohy, nebo nemocem dokonce přecházet.

Jak tedy pomáhají houby v léčbě onemocnění dýchacích cest a v posílení imunity?

  • Stimulují imunitní systém, čímž pomáhají předcházet onemocněním
  • Pomáhají v boji proti infekčním mikroorganismům
  • Mírní příznaky provázející nemoci, rýmu, kašel, zahlenění, nechutenství
  • Rychle navrací do plného zdraví a zkracují dobu rekonvalescence
  • Božská Reishi pomáhá proti kašli a na posílení imunity

Reishi patřící mezi nejstarší medicinální houby Je přezdívána jako: „božská houba nesmrtelnosti“, její pravidelné užívání napomáhá dlouhověkosti. Díky tomu, že má Reishi i velmi dobré účinky na plíce, dokáže transformovat hleny, čímž zastavuje kašel a dušnost. Léčí také průduškové astma a posílí váš imunitní systém. A tak vás může jednou provždy zbavit toho neustálého kašlání a smrkání.

Přírodní antibiotikum Cordyceps

Cordyceps, nebo česky housenice čínská, vám pomůže se nenásilnou cestou zbavit jakýchkoli respiračních onemocněních i dalších virových a bakteriálních infekcí. Řadí se tak mezi látky, které jsou označovány za přírodní antibiotika. Skvěle působí také proti astmatu, jelikož zabraňuje stažení průdušnice, a tím zvyšuje průtok vzduchu do plic. 

Cordyceps se v čínské medicíně používá přes 5 tisíc let jako zdroj energie, k upevnění zdraví a k léčbě řady neduhů. Je to lék prověřený časem, který jistě pomůže i vám.

Jaké další houby vás posilní?

Hlavní cestou, jak předcházet častým onemocněním dýchacích cest a nachlazení, je posílení imunitního systému. To se vám podaří díky pestrému a zdravému jídelníčku, dostatečnému množství odpočinku a spánku každý den, dostatku pohybu nebo otužování.

Mnohdy ale ani dodržování všech těchto zásad nestačí. A tak je vhodné pomoci si doplňky stravy v podobě léčivých hub.

Pro posílení imunitního systému jsou vhodné všechny medicinální houby, protože obsahují stimulant v podobě β glukanu, který imunitní systém doslova nabudí. Ať už zvolíte zmíněnou Reishi, Cordyceps nebo Shiitake, Maitake, Chaga, či Agaricus, nesáhnete vedle.

Kam nemůžou houby, pusťte betaglukan

Vypukla u vás nemoc v plném rozsahu a na houby už je pozdě? Neztrácejte hlavu, ještě je tu čistý betaglukan - BIOcell, který nastolí ve vašem organismu pořádek.

Jedná se o unikátní přírodní komplexní polysacharid, který podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitárním chorobám. Vyplatí se ho pobírat pravidelně, tedy nejen během onemocnění, ale také v období, kdy jste v pořádku. Posílí váš imunitní systém a žádná nemoc vás už jen tak nedostane.


Produkty přiřazené k této novince